KONSULTACJE NOSZENIA ŚRODA ŚLĄSKA

Doradca noszenia dzieci Anna Kowalska

Noszenie dzieci w chuście, jest bardzo przyjemnym doświadczeniem, które pozwala rodzicom poczuć moc bliskości ze swoim maluszkiem. Podczas konsultacji noszenia dzieci w chuście, dowiesz się, w jaki sposób prawidłowo nosić swoje dziecko. 

DORADCA NOSZENIA ZAPRASZA W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ!

Czujesz, że chcesz nauczyć się nosić bezpiecznie swojego maluszka w chuście? Pragniesz nauczyć się wiązań i uwolnić ręce? Zapraszam Cię na indywidualne konsultacje razem z maluszkiem.

Konsultacje indywidualne w Środzie Śląskiej i okolicy, są przeznaczone głównie dla jednego rodzica lub pary, która pragnie razem nauczyć się, w jaki sposób wiązać dziecko w chuście. Najczęściej konsultacje chustowe odbywają się w domu maluszka, czy w miejscu, które dla dziecka, jest naturalnym środowiskiem. Zna jego zapach i otoczenie, które sprawia, że maluszek czuje się bezpiecznie.

Konsultacja trwa około 2-3h w zależności od ilości osób w niej uczestniczących. Podczas naszego spotkania omawiamy i uczymy się 1-2 wiązań. Na samym początku ćwiczymy wiązanie na profesjonalnej lalce treningowej (2-3 razy) w taki sposób, aby poznać i zapamiętać schemat wiązania i główne ruchy, a następnie przechodzimy do ćwiczeń na dziecku i staramy się zawiązać je przynajmniej 2 razy, aby mieć pewność, że rodzice robią to dobrze i bezpiecznie.

UWAGA! Może zdarzyć się tak, że maluszek wiązany w chuście nie będzie chciał z nami współpracować bo pora będzie nieodpowiednia, dziecko będzie zmęczone, będzie zbyt gorąco lub będziemy chcieli zawiązać dziecko w chuście, którego rytm dzienny jest w taki sposób ustalony, że nie będziemy mogli nic zdziałać. Dlatego drodzy rodzice musicie wiedzieć, że nie motamy dzieci zbyt późno, czyli po godzinie 18-19, ani za wcześnie, gdy jest pora południowej lub popołudniowej drzemki bo konsultacje zwyczajnie będą stratą czasu. Miejmy na uwadze dobro dziecka i jego możliwości, a jeżeli chcecie przeprowadzić konsultacje, najlepiej spotkać się rano, gdy dziecko ma dużo energii po przespanej nocy lub w godzinach 14-17, gdy dziecko jest po drzemce i gdy odpoczęło po obiedzie.

– Cena zajęć indywidualnych z dojazdem (na terenie Środy Śląskiej) 2-3 godz. – cena ustalana indywidualnie
Nauka nowego/kolejnego wiązania (dla już noszących rodziców po konsultacji ze mną) – cena ustalana indywidualnie
– Warsztaty chustowe – prowadzone przeze mnie w kameralnych grupach ok. 4/5-osobowych. Czas trwania takiego spotkania: 2 godziny (w trakcie spotkania uczymy się jednego wiązania).

W trakcie każdego z w/w spotkań chustowych oprócz ćwiczenia umiejętności praktycznych,  omówię również przebieg rozwoju kręgosłupa i układu ruchu maluszka w pierwszym roku jego życia. Powiem także o tym jak powinna wyglądać prawidłowa pozycja dziecka zawiązanego w chuście, jak ją uzyskać i utrzymać, aby Twoje dziecko zawsze było noszone zdrowo i prawidłowo. Porozmawiamy również o rodzajach chust, splotów i jakie są zasady bezpiecznego wiązania. Pomogę w doborze odpowiedniej długości chusty. Ponadto powiem również kilka słów o nosidłach miękkich i o tym od kiedy można, a nawet powinno się ich używać.

Wypożyczalnia chust i nosideł

Głównym obszarem działania wypożyczalni jest Wrocław i okolice.
Chustę/nosidło należy odebrać osobiście po wcześniejszym umówieniu się na odbiór telefonicznie lub mailowo
Cena za wypożyczenie ustalana indywidualnie w zależności od okresu na jaki jest wynajmowana
Do Państwa dyspozycji są:

– chusty długie- NatiBaby, Tula, Loui Slings, Yaro
– chusty kółkowe- Loui Slings, Little Frogg
– nosidło ergonomiczne Mei Tai- LennyLamb
– nosidło ergonomiczne klamrowe- LennyLamb (baby size), My Owl Town (w pełni regulowane)
– nosidło klamrowe onbuhimo – LennyLamb

ZAPRASZAM NA WARSZTATY I KONSULTACJE NOSZENIA W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ

Chcesz dowiedzieć się więcej o mojej ofercie warsztatów i konsultacji noszenia dzieci? Zapraszam Cię do kontaktu mailowego i telefonicznego. W każdej chwili możesz do mnie zadzwonić i zaproponować czas, w którym możemy się spotkać. Z chęcią przyjadę do Ciebie na terenie Środy Śląskiej i okolicy i pokażę Ci w jaki sposób prawidłowo nosić swojego maluszka w chuście i nosidłach miękkich.

Masz pytania i chcesz dowiedzieć się czegoś o noszeniu dzieci od ręki? Zapraszam do mojej CHUSTOPEDII gdzie otrzymasz szybkie odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania odnośnie noszenia dzieci w chustach i nosidłach.