DORADCA CHUSTOWY WROCŁAW SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ!

Serdecznie zapraszam wszystkich rodziców do udziału w indywidualnych konsultacjach noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Zapewniam dojazd do maluszka na terenie Wrocławia i okolic. Zawsze przyjeżdżam przygotowana i gotowa do konsultacji. Razem ze mną jeżdżą moje modelki, które pomagają w nauce noszenia, zanim zawiążemy Twojego maluszka. Oferuję również chusty, które możesz kupić ode mnie bezpośrednio po konsultacji!

JAK MOGĘ CI POMÓC W NOSZENIU MALUSZKA W CHUŚCIE?

Z całą pewnością masz wiele wątpliwości oraz dużą ilość pytań odnośnie samego noszenia dziecka w chuście, ale również dotyczących wiązań, wieku maluszka i tego, w jaki sposób utrzymać prawidłową pozycję Twojego dziecka podczas wiązania i gdy jest już „zamotane” w chuście. Na te i na inne pytania oraz wątpliwości postaram się odpowiedzieć na konsultacjach chustowych, które organizuję indywidualnie.

Nasze pociechy to nasz największy skarb, dlatego tak ważne jest, aby wszystko co dla nich robimy było zdrowe i prawidłowe dla ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Gdy robimy coś dla dziecka, staramy się robić to jak najlepiej, ale bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia ciężko jest czasami samemu zrobić to, co sobie założyliśmy. Dzięki mojej pomocy, czyli Doradcy Noszenia ClauWi® zyskacie nie tylko pewność, że Was maluszek będzie szczęśliwy mogąc zaznać ciepła i bliskości swojej mamy i taty, ale również przekonacie się, jak ważne jest, aby zamotać dziecko prawidłowo i zgodnie z przyjętymi zasadami.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

DORADCA CLAUWI®
NOSZENIE DZIECI W CHUŚCIE – ANNA KOWALSKA

e-mail: ania@szalenstwomotania.pl
tel: 603-234-398
facebook: @SzalenstwoMotania