WARSZTATY CHUSTOWE

 

DORADCA CHUSTOWY ANNA KOWALSKA

WARSZTATY CHUSTOWE WE WROCŁAWIU

Nosząc swoje dziecko w chuście, pogłębiasz swoją więź ze swoją pociechą, pokazujesz dziecku bogate pragnienie bliskości i czułości. Noszenie w chuście, to również bardzo wygodny sposób na uwolnienie rąk. Gdy dziecko będzie spało, Ty droga mamo możesz spokojnie wykonywać inne czynności. Chusta pozwala Ci w końcu uwolnić się od noszenia Twojego malucha na rękach.

Ktoś kiedyś wymyślił bardzo nierodzicielskie stwierdzenie: „nie noś dziecka na rękach, bo się przyzwyczai”. Ja mówię Ci: „noś dziecko ile tylko chcesz, bo potrzebuje Twojej miłości i bliskości. Tylko po co masz mieć zajęte obie ręce?”

Dlatego właśnie organizuję indywidualne warszaty chustowe we Wrocławiu oraz okolicy dla wszystkich rodziców, którzy pragną nauczyć się wiązać dziecko w chuście, aby uwolnić swoje ręce i wygodnie nosić swoją pociechę, bez płaczu i nerwów.

ZAPISZ SIĘ LUB KUP VOUCHER NA WARSZTATY

Gdy nosisz swoje dziecko w chuście, zapewniasz mu bezpieczeństwo i dużą dawkę bliskości. Dziecko może poczuć się prawie tak dobrze, jak wtedy, gdy było jeszcze w brzuchu mamy. Wiązanie dziecka pozwala na rozbudowaną więź, którą możesz również stosować przywiązaniu ciało do ciała, a więc bez koszulki. Szczególnie polecana jest taka forma noszenia w chuście dla tatów, którzy pragną zbudować większą bliskość ze swoim dzieckiem. 

Nauczę Cię, w jaki sposób nosić dziecko w chuście. Zapisz się na warsztaty lub kup u mnie voucher dla znajomych, którzy oczekują dziecka lub są niezdecydowani i nie wiedzą jeszcze, jak przyjemne może być dla nich noszenie dziecka w chuście. Nawet jeśli miałoby to być tylko w domu, aby uwolnić ręce. Często to w zupełności wystarczy, ponieważ rodzice mogą spokojnie usiąść, posprzątać w spokoju, nie przejmując się płaczącym dzieckiem lub po prostu zrobić obiad z dzieckiem na plecach!

Jeśli jeszcze nie jesteś zdecydowana, pomyśl tylko, jak miło i przyjemnie byłoby zjeść śniadanie lub obiad, gdy Twój maluch smacznie śpi i nie budzi się co chwilę lub nie musisz na niego cały czas patrzeć i pilnować swojego dziecka. Niech zaśnie na Twoich plecach w chuście. To będzie dla Was wspólna korzyść – wzajemny spokój i budowanie wyjątkowej bliskości.