KIM JEST DORADCA CHUSTOWY? CZYM JEST CHUSTONOSZENIE?

Przekazujemy wiedzę rodzicom, w jaki sposób wiązać chustę oraz prawidłowo nosić dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Pragniemy, aby dzieci szczęśliwie się rozwijały i mogły swobodnie oraz radością zasypiać wtulone w swojego rodzica. Gdy noszenie dzieci w chuście sprawia również ich rodzicom radość i szczęście, to dla nas największa nagroda!

DORADCA CHUSTOWY – UCZĘ WROCŁAW I OKOLICE!

Jako doświadczony doradca chustowy, mam na uwadze przekazywanie wiedzy na temat noszenia dzieci w chuście. Mieszkam we Wrocławiu i tutaj pełnię swoją rolę doradcy, który pragnie wspomagać rodziców w codziennej pielęgnacji dzieci. Propaguję noszenie w chustach i nosidłach, ponieważ wierzę, że idealnie wpasowuje się w codzienną pielęgnację maluszków, w pozytywny sposób wpływając na jego rozwój psychosomatyczny. Dodatkowo noszenie dziecka w chuście zaspokaja podstawowe potrzeby małego dziecka bliskości rodziców. Dzięki tej bliskości dziecko czuje się bezpiecznie i pewnie. Dzięki temu dziecko harmonijnie zasypia u boku rodzica, który może w spokoju wykonywać swoje obowiązki domowe lub po prostu wypocząć. To jest ważne w szczególności dla mam, które spędzając z maluszkiem w domu cały dzień, pragną chwili odpoczynku i regeneracji.

Doradca chustowy nie tylko pomaga rodzicom poczuć harmonię i wyjątkową więź z dzieckiem, ale również przyczynia się do nauki pewnego rodzaju nawyku, który w naturalny sposób rozwija jeszcze większą więź z mamą, a nawet tatą. Chustonoszenie pozwala również przezwyciężać strach, szczególnie ojców, przed zajmowaniem się małym dzieckiem. Są one często związane bardzo emocjonalne z mamą, dlatego tata może mieć pewne problemy z uspokojeniem swojego maluszka. Stąd często strach ojców przed zostawaniem z dzieckiem sam na sam w domu lub zajmowaniem się maluchem w czasie, gdy mama potrzebuje odpoczynku lub musi zająć się ważnymi sprawami np. domowymi.

NOSZENIE DZIECI W CHUŚCIE NIE TYLKO OD ŚWIĘTA!

Czasami rodzice świeżo po konsultacji noszenia dziecka w chuście, nie wiążą swojego maluszka codziennie, robią to bardzo sporadycznie lub praktycznie od święta. Czasami rodzice po prostu nie mają czasu lub sprawia im problem wiązanie chusty tylko na chwilę, aby uspokoić dziecko. Każdy z nas wolałby prawdopodobnie zamotać dziecko w chuście by móc chodzić z nim cały dzień. Jednak często jest tak, że musimy zrobić rzeczy, które wymagają od nas tego, że dziecko musi być rozmotane. To często bardzo uciążliwe i gdy zamotamy dziecko w prawidłowy sposób, żal nam zwyczajnie śpiące dziecko odkładać do łóżeczka. Głównie przed obawą, że się obudzi i będziemy musieli po raz kolejny je usypiać w chuście. Oczywiście to nic trudnego i z pewnością maluszek bardzo szybko zaśnie czując ciepło rodzica, jednak mniej doświadczone osoby mogą czuć pewien strach przed ponownym wiązaniem.

Warto więc dla pewności nie tylko uczestniczyć w warsztatach chustowych, ale również umówić się na spotkanie z doradcą, gdy nie jesteście pewni, że potraficie w każdej sytuacji prawidłowo zamotacć swoje dziecko. To nie wsyd przyznać się do czegoś, co naprawdę nie jest wcale bardzo proste, a w łatwy sposób możemy zaszkodzić dziecku, jeżeli będziemy nosili maluszka nieprawidłowo zawiązanego lub w zbyt luźno zamotanego. Warto o tym pamiętać, zanim zabierzecie się za wiązanie swojego dziecka w chuście!

DLACZEGO WARSZTATY CHUSTOWE SĄ TAKIE WAŻNE!

Pragniesz harmonii i spokoju? Chcesz aby Twój maluszek zasypiał wtulony w Ciebie i Twojego partnera? Noszenie dzieci zapewni Ci ten dobrobyt. Wielu z nas z pewnością próbowało nauczyć się wiązać swoje dziecko oglądając filmy w internecie. Prawdopodobnie część z rodziców nawet wiązało w ten sposób swoje dziecko. Oczywiście doradcy potrafią przekazać swoją wiedzę przez internet i w sieci można odnaleźć wiele filmów, które pokazują różne wiązania. Niestety przekonałam się nie raz, że oglądanie filmów, a kontakt z doradcą w cztery oczy, to dwie różne rzeczy. Pod okiem doradcy będziecie mogli zamotać swoje dziecko bez obawy, że zrobicie coś źle lub za luźno. Doradca podpowie Wam, w jaki sposób oraz gdzie dokładnie musicie docisnąć swoje wiązanie, aby było prawidłowe, a dziecko czuło się najbardziej komfortowe, jak to tylko możliwe.

OFERUJĘ RÓWNIEŻ GRUPOWE WARSZTATY CHUSTOWE!

Dla osób zainteresowanych spotkaniem w większym gronie organizuję również konsultacje i warsztaty chustowe na terenie Wrocławia i okolic. Spotykam się z większą grupą osób chętnych do nauczenia się czym jest noszenie dzieci w chustach po wcześniejszej rezerwacji i umówieniu ilości osób, daty spotkania oraz miejsca, w którym będziemy mogli swobodnie się spotkać i porozmawiać. Ogranizuję pogadanki chustowe przy kawie, które są zupełnie bezpłatne. Aby wziąć udział w pogadance, warto śledzić moją stronę na Facebooku. Aby umówić się na warsztaty i konsultacjie grupowe, zapraszam do kontaktu. Z pewnością się dogadamy!

KONSULTACJE I WARSZTATY CHUSTOWEWROCŁAW

Zapraszam wszystkich rodziców z Wrocławia do kontaktu. Jeżeli jesteś świeżo upieczonym rodzicem lub chcesz nauczyć się, w jaki sposób nosić swojego maluszka bezpiecznie w chuście. Daj mi znać! Z przyjemnością przyjadę do Ciebie, czyli tam gdzie Twoje dziecko czuje się najlepiej i najbezpieczniej. Przeprowadzę konsultacje w miłej i przyjaznej atmosferze, aby każdy rodzic mógł w spokoju nauczyć się wiązania swojej pociechy.