DORADCA NOSZENIA WROCŁAW MOJA HISTORIA

Noszenie dzieci to moja pasja. Odkąd zostałam doradcą noszenia, spełniam się nie tylko jako chustomama, ale również mogę pomagać rodzicom być blisko swoich maluszków.

DORADCA NOSZENIA W CHUSTACH
NOSZENIE TO MOJA PASJA…

Na początek pozwólcie, że przedstawię się króciutko… Mam na imię Ania i jestem mamą trzech niesfornych księżniczek – Oli, Ali i Laurki. Z wykształcenia jestem prawnikiem, a z zamiłowania Doradcą Noszenia. Prywatnie jestem również żoną blogera – amatora, który w wolnych chwilach prowadzi swój blog – Tata i Dziecko. Razem z mężem uwielbiamy odkrywać radości płynące z wychowania dzieci i chociaż nie zawsze jest różowo i cudownie, staramy się każdego dnia zrozumieć czym jest parenting by dzięki spędzaniu czasu razem z naszymi córkami, móc pojąć jaka siła drzemie w tym małych szkrabach, o czym myślą i czego potrzebują, aby być szczęśliwe.

Z nieukrywaną radością witam wszystkich rodziców, którzy myślą o noszeniu dzieci w chuście oraz maniaków „chustowania”, motania i wiązania, dla których babywearing jest tak naturalny, jak oddychanie i oczywiście karmienie piersią swojego malucha. Dzięki nauce wiązania i motania dzieci udało mi się spełnić jedno z moich największych marzeń, które jest kolejny, etapem w mojej karierze „chustoświrki”. Ukończyłam kurs ClauWi® i jako doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich, mogę zaprezentować Ci na spotkaniu, w jaki sposób prawidłowo motać swoje dziecko i czym jest tak naprawdę wiązanie dzieci w chuście.

 

DLACZEGO ZOSTAŁAM DORADCĄ NOSZENIA DZIECI?

Moje początki noszenia w chuście miały miejsce, gdy próbowałam motać swoją pierwszą córkę – Aleksandrę bez wiedzy, doświadczenia oraz kursu ClauWi®, który ukończyłam w późniejszym czasie. Bardzo pragnęłam się nauczyć wiązania, które pozwoli mi uwolnić ręce i swobodnie wykonywać codzienne czynności, gdy maluch nie chce zasnąć. Wielokrotnie przekonywałam się, że podczas usypiania, lulania i noszenia na rękach mojej córki, po prostu tracę czas. Właśnie podczas czynności zapewniających komfort mojemu dziecku, mogłam zjeść spokojnie śniadanie, zrobić obiad czy nawet odkurzyć mieszkanie i zrobić pranie. Moja córka mogłaby w tym czasie słodko spać na moich plecach w chuście.

Kupiłam wtedy chustę, jak się później okazało tzw. „elastyka”, który jest przeznaczony do motania maluszków, ale oczywiście nie udało mi się. Dlaczego? Ponieważ starałam się to zrobić, nie mając o tym pojęcia. Wkrótce po moich próbach samodzielnego noszenia spotkałam wspaniałe osoby na swojej drodze, które były w stanie mi pomóc i profesjonalnie doradziły mi, w jaki sposób powinnam nosić swojego maluszka, jakie wiązania zastosować oraz dlaczego noszenie w chuście swojego dziecka, jest takie ważne dla mamy, a nawet taty.

SAMA SZUKAŁAM POMOCY U RODADCY CHUSTOWEGO

Gdy tylko urodziła się moja druga córka – Ala, nie poddałam się. Byłam już wtedy jak to mawiają świadomą mamuśką, która wie czego chce dla swojego dziecka. Gdy popytałam na lokalnej grupie mam, okazało się, że moja sąsiadka nosi z powodzeniem swojego synka i z chęcią pomoże mi w tym „skomplikowanym” motaniu. Co więcej zaprosiła mnie na lokalne spotkania chustowe, które odbywały się co poniedziałek.

To mi jednak nie wystarczyło, więc gdy nauczyłam się wiązać i robiłam to prawidłowo, postanowiłam, że ukończę kurs, który pozwoli mi pomóc wszystkim rodzicom, dla których noszenie jest bardzo ważne. Pomoc w wiązaniu maluszków stało się dla mnie nie tylko pasją i radością, gdy widzę jak świeżo upieczeni rodzice motają swoją pociechę, ale również jedną z dróg zawodowych, które sprawiają mi nieopisaną przyjemność.

 

SZKOLENIA DORADCY NOSZENIA DZIECI W CHUŚCIE

W taki oto sposób rozpoczęła się moja przygoda, oraz wielka i niegasnąca miłość do chust i noszenia dzieci, która zaowocowała ukończonym z powodzeniem kursem ClauWi®. Stałam się pełnoprawnym Doradcą Chustowym. Dlatego chciałabym pokazać wszystkim młodym rodzicom, którzy rozpoczynają swoją przygodę z chustonoszeniem, czym jest noszenie dzieci w chustach i nosidłach i przekazywać dalej wiedzę, która moim zdaniem jest istotna dla zdrowia naszych dzieci.

Mam nadzieję, że tym samym zarażę jeszcze niejednego rodzica pasją do tych pięknych i przez wielu niedocenionych „szmatek”.

Pozdrawiam Ania

UKOŃCZONE KURSY

Poniżej przedstawiam Wam ukończone kursy i szkolenia jako Doradca chustowy, uprawniające mnie do uczenia zainteresowane osoby w jaki sposób nosić dzieci w chustach i nosidłach miękkich.

DORADCA CHUSTOWY WROCŁAW ZAPRASZA!

Serdecznie zapraszam wszystkie mamy i taty na spotkania chustowe, na których będę pokazywała w jaki sposób prawidłowo należy nosić dzieci w chustach oraz nosidłach miękkich.